Криминал | Вознесенск, 23 Сентября, 2025

За вбивство поліцейського у Вознесенську чоловіку загрожує довічне ув’язнення

Свежие новости: За вбивство поліцейського у Вознесенську чоловіку загрожує довічне ув’язнення

Поліцейські завершили досудове розслідування відносно чоловіка у Вознесенську, який кинув гранату у поліцейських, внаслідок чого один із них загинув на місці.

Подія сталась 28 квітня у Вознесенську. Того дня до операторів спецлінії 102 надійшло повідомлення про сімейну сварку сусідів. На виклик щодо вчинення домашнього насильства прибули два екіпажі правоохоронців. У бік поліцейських зловмисник кинув гранату. Внаслідок вибуху від отриманих травм 21-річний поліцейський загинув на місці події, ще троє зазнали травмувань. За посягання на життя працівників правоохоронного органу та незаконного поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами (ст. 348, ч. 1 ст. 263 КК України) чоловікові загрожує довічне ув'язнення. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

"Нині слідчі завершили досудове розслідування та направили кримінальне провадження до Вознесенської окружної прокуратури, яка скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по суті. Подальшу долю чоловіка вирішить суд", - заявили в поліції.

Джерело

Подписка на новости