Политика | Николаев, 22 Февраля, 2019

"Я не позволю подрывать инвестклимат на Николаевщине", - Савченко

Свежие новости:

Председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко считает, что нападение на белорусскую компанию в Новобугском районе произошла из-за конкуренции фирм.

Такое мнение он выразил на своей публичной странице в социальной сети «Фейсбук».

«Схоже, якісь «видатні діячі» сплутали час та країну в якій вони живуть і вважають, що подібні бандитські дії їм зійду з рук. Помиляєтесь, не зійдуть! Я не дозволю підривати інвестклімат в регіоні.

Сьогодні вночі нахабним чином був скоєний розбійний напад на асфальтобетонний завод у Новобугському районі, який встановила білоруська компанія «Строительный трест №8», що зайшла на будівництво миколаївських доріг минулого року. Поки що невстановлені особи о третій годині ночі спочатку отруїли на території заводу собак, потім побили та зв’язали охорону і підпалили основні компоненти виробництва – пульт керування, щитову та генератор. Вже зараз зрозуміло, що основною метою зловмисників було руйнування цього заводу (щоб він не зміг запуститися з початком будівельного сезону), бо вони чітко знали, що потрібно було пошкодити, щоб припинилося виробництво асфальтобетону.

«Строительный трест №8» - білоруський підрядник, який минулого року виграв тендер і виконував роботи на ділянці дороги Н-11 в районі Нового Бугу. Усі, хто слідкував за тим, як саме виконувались роботи, неодноразово акцентували увагу на тому, що якість дорожніх робіт у білорусів в рази краща, ніж у тих підрядників, що працювали на Миколаївщині протягом останніх років. Крім того, ця компанія виграла тендер на проведення робіт на дорозі Вознесенск – Братське, які розпочнуться цього року.

Схоже, підрядники, які роками звикли наживатися на ремонтах доріг на Миколаївщині, відчули реальну конкуренцію і усвідомили, що не дотягують показників якості і цін, запропонованих білорусами, вдалися до таких ганебних дій.

Але вони помилилися – обраний шлях «конкуренції» абсолютно неприпустимий і хибний.

Вже запланував оперативну координаційну нараду з миколаївськими правоохоронцями.

Я не дозволю, щоб на Миколаївщині безкарно відбувалися такі речі - усі будуть відповідати по закону! Тим паче, коли мова йде про якість доріг, які будуються на Миколаївщині», - написал руководитель области.

Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ.

Источник: novosti-n.org

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты