Политика | Николаев, 11 Июня, 2023
У Миколаївській ОВА прокоментували інформацію про нібито прийдешню епідемію через затоплення
Начальник обласного управління охорони здоров'я Миколаївської ОВА Максим Безносенко назвав псевдоекспертами тих, хто в соціальних мережах надає інформацію про нібито майбутню епідемію, дають поради і при цьому не несуть за це відповідальності.
Пост Безносенко до «Фейсбуку» опублікував заступник голови Миколаївської ОВ Юрій Гранатуров, який підкреслив, що в ньому викладено «компетентну інформацію про дійсний стан справ від обласної військової адміністрації Миколаївщини».
Як повідомив Безносенко, внаслідок підриву Каховської ГЕС виникло затоплення, що з огляду на настання теплої пори року справді значно підвищує ризики розвитку інфекційних захворювань у населення, виникнення спалахів цих хвороб.
Однак цю ситуацію в ГУ «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» разом з управлінням охорони здоров'я Миколаївської ОВА, управлінням охорони здоров'я Миколаївської міської ради, під постійним контролем Міністерства охорони здоров'я України, у співпраці з ВООЗ та іншими неурядовими організаціями вже пропрацювали здійснюються заходи щодо недопущення погіршення епідеміологічної ситуації.
Головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко поінформував, що Державна Установа «Миколаївський обласний центр контролю та профілактики хвороб» здійснює постійний моніторинг якості води відкритих водойм, води мереж питного водопостачання, атмосферного повітря, ґрунту щодо можливих негараздів, пов'язаних із забрудненням. Результати досліджень публікуються на сайті ЦКПГ, надаються територіальним громадам, місцевим військовим адміністраціям та інформаційно доступні кожному мешканцю Миколаївської області. https://mocdc.mk.ua/
А на сьогоднішній день, за інформацією керівника обласного управління здоров'я, захворюваність на гострі кишкові інфекції порівняно з аналогічним періодом минулого року і взагалі знижена на 31,66%.
«6 закладів охорони здоров'я Миколаївської області отримують фінансування від НСЗУ за пакетом "Готовність до надання медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях":
- КНП "Первомайська центральна районна лікарня" Першотравневої міської ради;
- КП "Комунальне некомерційне підприємство Вознесенська багатопрофільна лікарня" Вознесенської міської ради;
- КНП "Баштанська багатопрофільна лікарня" Баштанської міської ради;
- КНП "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради;
- КНП Миколаївської міської ради "Міська лікарня №5";
– КНП Миколаївської міської ради "Міська лікарня №3", які мають необхідні запаси медикаментів на випадок виникнення епідемій.
Крім того, за необхідності медичну допомогу населенню надаватиме
КНП "Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб" Миколаївської обласної ради та КНП "Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр" Миколаївської обласної ради.
Перевірено готовність закладів до масових надходжень пацієнтів.
Питання епідеміологічного благополуччя та надання медичної допомоги населенню, особливо у разі виникнення надзвичайних ситуацій, перебуває на постійному контролі Миколаївської обласної військової адміністрації та МОЗ України», - підсумував Максим Безносенко.
Читайте также
Соколов и Барна устроили скандал из-за карьера в Вознесенске
Соколов и Барна устроили скандал из-за карьера в Вознесенске ... Читать дальше