Вознесенский городской совет 3 Октября 2018, 11:50

Нардеп Лівік використовує маніпуляції з метою нав’язування оренди земельної ділянки під будівництво сонячної електростанції

Свежие новости: Нардеп Лівік використовує маніпуляції з метою нав’язування оренди земельної ділянки під будівництво сонячної електростанції

На позачерговій сесії Вознесенської міської ради, яка відбулася 31 серпня, народний депутат Олександр Лівік заявив з трибуни про небажання сприяти фінансуванню будівництва сонячної електростанції у Вознесенську.

Кульмінацією виступу нардепа, який поводив себе, наче ображений маленький хлопчик, став заклик передати проектно-кошторисну документацію і земельну ділянку, виділену під будівництво сонячної електростанції, яке він активно лобіював, Бузько-Таборівській громаді. Лівік переконував присутніх в тому, що сусіди готові компенсувати всі витрати на її виготовлення і платити орендну плату.

Більш того, пізніше на одному із сайтів нардеп оприлюднив інформацію, що нібито Бузько-Таборівська об’єднана територіальна громада вже звернулася із листом до мера Вознесенська Віталія Лукова, в якому просить про оренду землі.

За коментарем журналіст «Маю право» звернувся до голови Бузько-Таборівської ОТГ Юрія Заволоки. Як виявилося, очільник громади насправді скептично ставиться до цієї ініціативи Лівіка, яку він видав за чуже бажання.

– Я більше схилявся до варіанту, щоб у мене таке саме побудувати з такими ж документами, тобто на моїй території розглядав варіант. Як варіант, ми зараз обговорюємо це, але сказати точно зараз «так» чи «ні» я не можу, тому що це все в процесі обговорення. В мене була з Олександром Петровичем (Лівіком – прим. ред.) розмова, дійсно, обговорювали моменти, що я міг собі організувати проект на своїй території, розповів Заволока.

На уточнююче питання, чи розглядається варіант з орендою, голова ОТГ відповів наступне:

– Тут більш детально треба буде вивчати все, тому що я ж розумію, це все залежить від орендної ставки. Якщо міська влада, Віталій Дмитрович (Луков – Вознесенський міський голова – прим. ред.) скаже захмарні ціни по оренді, я ж не зможу так. Це все залежить від суми оренди, як воно буде з їхньої сторони, раптом він скаже, що не хоче здавати, може ж такий бути варіант? Це все треба буде обговорювати. Поки що було лише обговорення з Олександром Петровичем, підсумував Юрій Юрійович.

Отже, Лівік відверто маніпулював, заявляючи на сесії, а потім і в ЗМІ про намір Бузько-Таборівської ОТГ взяти в оренду земельну ділянку під будівництво сонячної електростанції. Свій проект, який він всіляко лобіював у Вознесенську, нардеп тепер хоче нав’язати іншим. Хоча до справи, як це часто буває, навряд чи дійде. Просто ще один привід попіаритися, а заодно і покритикувати опонентів, яким важлива економічна доцільність, а не політичні дивіденди.

Читайте також: Нардеп Лівік відмовився від будівництва сонячної електростанції у Вознесенську, яке раніше активно лобіював

Проект Лівіка закривається, Макар’ян будувати відмовляється?

«Проекты» нардепа Ливика: от биогазовых установок до солнечных электростанций

"Завтра Ливик не подпишется под каждым своим словом", - мэр Вознесенска Виталий Луков

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты