Политика | Вознесенск, 27 Декабря, 2017

Зустріч з головами ветеранських організацій

Свежие новости: Зустріч з головами ветеранських організацій

26 грудня відбулась зустріч Вознесенської районної організації ради ветеранів з керівництвом району, в особі голови райдержадміністрації Наталії Баланюк та голови районної ради Івана Бурдіна. На зустріч також запрошено начальника управління соціального захисту району Антоніну Житник. Розпочала зустріч голова ветеранської організації Раїса Захарова, яка привітала присутніх з наступаючими святами. Захід направлений на згуртування колег, тісної співпраці. Раїса Захарова представила колегам нового голову Вознесенської районної організації інвалідів Союзу організацій інвалідів України Володимира Довбенко, який від тепер буде виконувати обов’язки. Керівник ради ветеранів наголосила, що згодом робота  цих двох організацій буде спільною. 

Раїса Захарова в декількох словах зупинилася на проведеній роботі організації за цей рік. Зокрема, протягом поточного року зібрано історію ради ветеранів, проведено День ветерана в 22 селах району. Керівник подякувала незмінним спонсорам за підтримку та співпрацю, окремо за участь духовного оркестру в святах району. На останок побажала присутнім здоров’я,  благополуччя, мирного неба.

До слова запросили голову райдержадміністрації Наталію Баланюк, яка наголосила: «Шановні, хочу, щоб ви частіше зверталися, адже життя вирує, завжди є потреба в допомозі. Дякую Вам за ентузіазм, підтримку, енергію, за ваші посмішки. В Новому році, хай у Вам буде здоров’я, добробут, наснага, терпіння, нові злети».

Привітав також ветеранську організацію Іван Бурдін, який побажав порозуміння з близькими та реалізації всіх задумів. Слово до виступу взяв Володимир Довбенко: «Дуже приємно з Вами  познайомитися. Маю надію на тісну та плідну співпрацю. Бажаю головне здоров’я та наснаги». Начальник управління соціального захисту району Антоніна Житник також привітала присутніх з наступаючим святами.

Раїса Захарова передала привітання від голови обласної організації ветеранів Поротнікова Миколи Арсентійовича та націлила увагу присутніх, що Вознесенська районна організація ради ветеранів відзначена Подякою за результатами роботи у 2017 році.

Святковий настрій та художні номери підготували для присутніх працівники культури Світлана Діденкул, Альона Миргородська, Алина Мачкова.

Источник: voznesensk.mk.gov.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости