Криминал | Очаков, 8 Марта, 2023

Затриманий на держзраді працівник мерії Очакова відповідав за безпеку міста

Свежие новости: Затриманий на держзраді працівник мерії Очакова відповідав за безпеку міста

Затриманий в Очакові за підозрою у держзраді колишній спецпризначенець Едуард Шевченко, не був радником мера Сергія Бичкова, а очолював відділ міськради, що відповідає за безпеку у місті.

Про це він розповів в інтерв’ю ТСН.

На питання журналістки, яку посаду він займав, Едуард Шевченко сказав, що відповідав за безпеку.

— Начальник відділу безпеки та відеоспостереження. Наче так, — відзначив він.

Одним з його обов’язків було спостереження за камерами, розставленими по Очакову.

— Робота на камерах. По місту розставлені камери, які працюють в системі «безпечне місто». Раз. По-друге, коли все почалося, у зв’язку з тим, що деякі посадові особи залишили свої місця, ті, які мають знаходитися на місці, ми брали на них свої обов’язки, — сказав Едуард Шевченко.

Він додав, що при цьому міський голова Сергій Бичков також був на місці, нікуди не поїхав і не збирався їхати.

На питання, чи слідкував він за пересуваннями військових, Едуард Шевченко відповів, що вони його не цікавили. За його словами, він наглядав за загальною безпековою ситуацію — випадками мародерства, порушень ПДР і т.і.

— Я на військових уваги не звертаю. Для цього є військові. Мене цікавили питання мародерства, грабіжництва, порушення правил дорожнього руху, — сказав він.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости