Политика | Южноукраинск, 2 Февраля, 2019

Прокурор поновив провадження за заявами Григоряна на керівника ТОВ «ГРАНД ІНВЕСТ СЕРВІС»

Свежие новости: Прокурор поновив провадження за заявами Григоряна на керівника ТОВ «ГРАНД ІНВЕСТ СЕРВІС»

31 січня відбулося судове засідання за скаргою южноукраїнського депутата Григоряна Е.Ю. з приводу оскарження ним постанови про закриття кримінального провадження проти директора ТОВ «ГРАНД ІНВЕСТ СЕРВІС» Романа Довгаленка.

Нагадаємо, влітку минулого року Ерік Григорян звернувся до поліції з заявами про порушення кримінальних проваджень проти Р.Довгаленка, який керує підприємством-інвестором южноукраїнського Критого ринку. У своїх заявах депутат просив притягнути Довгаленка Р. до відповідальності за вчинення відносно нього злочинів, передбаченого ч.1 ст.351 КК України (створення штучних перешкод у роботі депутата місцевої ради) та ч.2 ст.283 КК України (завідомо неправдиве повідомлення органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднане з обвинуваченням особи в тяжкому чи особливо тяжкому злочині або із штучним створенням доказів обвинувачення, а також вчинені з корисливих мотивів).

Провадження були об’єднані слідчим, однак  після допиту заявника та особи, яку він просив притягнути до відповідальності, слідчим було прийнято рішення закрити провадження. Зрозуміло, що постанова про закриття об’єднаного кримінального провадження була оскаржена до суду заявником.

Не чекаючи рішення суду за скаргою Григоряна, прокурор Южноукраїнського відділу Первомайської місцевої прокуратури самостійно скасував постанову слідчого, що фактично поновило провадження у справі.

Тому провадження за скаргою представника Григоряна Е. було закрите.

Залишається сподіватися, що відділом поліції належно буде проведено досудове розслідування та справа буде передана до суду.

На своїй сторінці депутат прокоментував ситуацію з кримінальним провадженням за його заявами.

«Вони, думали, що за політичною та бюджетною кризою в місті, всі забудуть, що є інвестор, який не виконує обов’язки перед містом. Думали, що закриють тихо кримінальні справи, і все вляжеться. Але ні. Я буду добиватися, щоб справи були доведені до свого логічного завершення – вироку суду. Ніхто не повинен своїми нічим не підтвердженими звинуваченнями, зверненнями до поліції з надуманими фантазіями, перешкоджати депутатам представляти та захищати інтереси містян. І якщо інвестиційний договір по критому ринку не виконується інвестором, і підприємці мають до нього претензії, то інвестор повинен понести за це відповідальність, та виконати договір. А не бігти в поліцію, нібито, хтось втручається в його господарську діяльність, вказуючи, що вимога виконання обов’язків за договором – це вимагання та погрози», - прокоментував рішення Ерік Григорян.

Читайте також: Полицейская крыша и лобби в горсовете позволяют арендатору «Крытого рынка» ощущать безнаказанность

Рішучий крок - Григорян підготував проект рішення міської ради про розірвання інвестиційного договору по "Критому ринку"

Підприємці звернулися до депутата Григоряна, щоб ініціювати розірвання інвестиційного договору по «Критому ринку»

Депутат Григорян вимагає проведення «круглого столу» по «Критому ринку»

Підприємці «Южноукраїнського критого ринку» звернулися до депутата Григоряна за допомогою

«Южноукраинск раздаётся по кусочкам так называемым «инвесторам», - депутат горсовета Григорян по поводу инвестиционных проектов

Как и в случае с Григоряном, инвестор «Крытого рынка» грозится написать заявления в полицию на предпринимателей за участие в круглом столе

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости