Политика | Южноукраинск, 19 Апреля, 2018

Підприємці звернулися до депутата Григоряна, щоб ініціювати розірвання інвестиційного договору по «Критому ринку»

Свежие новости: Підприємці звернулися до депутата Григоряна, щоб ініціювати розірвання інвестиційного договору по «Критому ринку» Підприємці звернулися до депутата Григоряна, щоб ініціювати розірвання інвестиційного договору по «Критому ринку»

Підприємці міста Южноукраїнська, які здійснюють торгівлю на «Критому ринку» міста, звернулися до депутата Южноукраїнської міської ради щодо ситуації на їхньому ринку. Про це виданню «Маю право» повідомляє прес-служба депутата Григоряна Е.Ю., якою було надано копію цього звернення.

В ньому підприємці  зазначають проблемні питання, які не вирішилися на ринку з приходом інвестора ТОВ «Гранд Інвест Сервіс», а навпаки лише загострилися.

Нагадаємо, в квітні 2017 року міською владою було укладено Інвестиційний договір з ТОВ «Гранд Інвест Сервіс» щодо реалізації  Інвестиційного проекту «Реконструкція та розбудова об’єкту «Критий ринок». Та, за словами підприємців, інвестор розпочав свою діяльність не з покращення умов перебування та роботи на ринку, а з підвищення плати за користування торгівельними місцями, та вимог звільнити місця, де вже ними збудовані торгівельні павільйони. 

На думку підприємців, такі дії ведуть до знищення ринку, а не розбудови ринкової інфраструктури, так як підприємці вже почали переходити торгувати на інші ринки. Можливо саме цього і добивається інвестор, з дій якого не вбачається зацікавленості в залученні на ринок нових торговців та покращення умов торгівлі, що б в свою чергу привабило покупців на ринок.


Тому  в своєму зверненні, яке адресоване також і міському голові Пароконному В., підприємці просять розірвати інвестиційний договір.

Рішення про розірвання інвестиційного договору може бути прийняте міською радою, і питання про це можуть ініціювати як депутати міської ради, так і інші суб’єкти подання проектів рішень міської ради.

 

Читайте также: Депутат Григорян вимагає проведення «круглого столу» по «Критому ринку»

Підприємці «Южноукраїнського критого ринку» звернулися до депутата Григоряна за допомогою

Инвестиции или переход в частные руки? Что ждёт «Южноукраинский Крытый рынок» в будущем?

«Южноукраинск раздаётся по кусочкам так называемым «инвесторам», - депутат горсовета Григорян по поводу инвестиционных проектов

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты