Политика | 21 Сентября, 2019

Президент України доручив уряду підготувати низку законопроєктів: перелік

Свежие новости: Президент України доручив уряду підготувати низку законопроєктів: перелік

Законопроєкти «спрямовані на забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції»

Президент України Володимир Зеленський своїм указом доручив Кабінету міністрів до 1 жовтня підготувати та внести до парламенту законопроєкти про обіг сільгосп земель, легалізацію грального бізнесу та видобуток бурштину.

Про це повідомляє пресслужба президента.

Зокрема, в указі №713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» йдеться, що уряд повинен забезпечити розроблення та внести в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України до 1 жовтня 2019 року наступні законопроєкти:

про обіг земель сільськогосподарського призначення,
про легалізацію грального бізнесу в Україні,
про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування видобутку бурштину в Україні.
Крім того, до зазначеної дати Кабмін зобов'язаний внести зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Джерело: glavcom.ua

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты