Политика | Южноукраинск, 26 Февраля, 2020

Попереджені – значить захищені

Свежие новости: Попереджені – значить захищені

До певної міри, це так. Ось і протиепідемічні заходи щодо протидії коронавірусу зайвими не будуть, коли завчасно наша лікарня буде готова до нових обставин пов’язаних з можливими проявами цієї інфекції.

Невелика група відповідальних працівників разом з міським головою відвідала інфекційне відділення міської лікарні. Було з’ясовано, яку амуніцію та яке додаткове обладнання потрібно придбати аби місто було готовим по госпітальній базі протиепідеміологічного характеру, за чим міський голова і скликав позапланову 59 сесію міської ради.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Надалі 25 лютого міський голова та група відповідальних працівників здійснили черговий рейд, на цей раз по каналізаційним насосним станціям нашого міста. Було з’ясовано, які ремонти потрібно виконати, як і в якому напрямі більш ефективно спрямовувати наші зусилля на модернізацію обладнання та мереж цієї відповідальної ланки комунальних послуг.

Джерело: Влада пропонує - Южноукраїнськ

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты