Политика | 16 Октября, 2018

Николаевщина готова ответить на любую попытку дестабилизации ситуации в регионе - глава ОГА Савченко

Свежие новости: Николаевщина готова ответить на любую попытку дестабилизации ситуации в регионе - глава ОГА Савченко

Николаевская область готова адекватно ответить на любые вызовы, в том числе и на попытки дестабилизировать ситуацию в регионе из-за рубежа.

Об этом заявил председатель Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко во время общения с представителями СМИ в рамках информационного проекта # МаюСилуВидповидаты.

Так, отвечая на вопрос журналиста о готовности областной власти и силовых структур реагировать на возможные провокации, связанные с процессом получения автокефалии украинской церкви, глава ОГА заверил, что соответствующие структуры должны разработан четкий план на любые вызовы.

"За рахунок нашого гарнізону і тих можливостей, які в нас є, ми готові сьогодні надати відсіч. Для тих хто забув, нагадаю: на Миколаївщині досі не знята “жовта картка” терористичної загрози, тому якщо відповідні служби будуть бачити певні загрози, в дію буде введено чіткий план, який передбачений на такі випадки. Якщо це буде зроблено, то ми отримаємо підтримку додаткових державних сил, які зможуть боротися з викликами. І ще раз хочу нагадати, що той? Хто прийде до нас з війною, той отримає адекватну відсіч", - заявил Алексей Савченко.

Отдельно глава Николаевской ОГА отметил, что сейчас Украина переживает исторический период возврата нашей церкви.

"Вітаю всіх з першим кроком в поверненні нашої церкви. Це велика подія і вона увійде в історію. Сьогодні ми маємо черговий доказ того, що як не намагалася московія нас знищувати – це не вдалося. Можна політично або фізично знищити конкретну людину, але неможливо знищити нашу культуру, традиції, мову, церкву та свідомість. Ми йдемо до створення нашої незалежної помісної церкви, і зараз вже зрозуміло, що шляху назад не може бути в цьому питанні", - подчеркнул глава Николаевской областной государственной администрации Алексей Савченко.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты