Общество | Николаев, 14 Октября, 2025

На Миколаївщині розшукують 16-річну Христину Соколову, яка зникла два дні тому

Свежие новости: На Миколаївщині розшукують 16-річну Христину Соколову, яка зникла два дні тому

У Миколаївській області поліцейські встановлюють місцезнаходження 16-річної Христини Соколової, яка ще 12 жовтня пішла з дому та досі не повернулась.

Про це повідомляє ГУНП Миколаївської області.

Як зазначається, до відділення поліції № 3 Первомайського райвідділу сьогодні, 14 жовтня, надійшло звернення від мешканки Кривоозерської громади, яка повідомила, що її донька, Соколова Христина Юріївна 2009 року народження, ще 12 жовтня пішла з дому у селищі Тридуби та досі не повернулась. Наразі її місцезнаходження невідоме та зв'язок відсутній.

"Прикмети: зріст 170 см, середньої статури, волосся довге темне, очі зелені. Має на правій щоці шрам розміром близько 2 см. Була одягнута в куртку синього кольору з рукавами рожевого кольору, спортивні штани сірого кольору, синій светр, взуття сірого кольору.При собі мала сірий рюкзак", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці звертаються із проханням до громадян, які можуть допомогти встановити місцезнаходження неповнолітньої або надати іншу корисну інформацію, повідомити до відділення поліції № 3 Первомайського районного відділу за адресою: селище Криве Озеро, вул. Центральна, 72, або за телефонами (098) 369-61-16, (098) 659-67-92, (068) 088-35-39, 102.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты