Спорт | Николаев, 25 Июля, 2024

Миколаївські бадмінтоністи стали призерами Європейських студентських ігор

Свежие новости: Миколаївські бадмінтоністи стали призерами Європейських студентських ігор

Миколаївські спортсмени стали призерами Європейських студентських ігор-2024.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА.

Змагання проходили з 12 по 24 липня в угорських містах Дебрецен і Мішкольц. За медалі у 18 видах спорту змагались понад 4500 учасників з більш ніж 40 країн, які представили понад 350 університетів.

До складу збірної команди України увійшли спортсмени Миколаївського національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. У змаганнях з бадмінтону вони вибороли дві нагороди:

- Поліна Ткач та В'ячеслав Яковлев у змішаній парній категорії (мікст) завоювали бронзові нагороди;

- Поліна Ткач та Ярослава Ванцаровська у жіночій парній категорії посіли третю сходинку п’єдесталу пошани.