Спорт | Николаев, 18 Июня, 2019

Миколаївська шаблістка Ольга Харлан здобула "золото" на німецькому чемпіонаті Європи з фехтування

Свежие новости: Миколаївська шаблістка Ольга Харлан здобула

У понеділок, 17 червня, у Дюссельдорфі (Німеччина) стартував чемпіонат Європи з фехтування. І в перший же день змагань скарбничка збірної України поповнилася золотою медаллю.

Миколаївська шаблістка Ольга Харлан перемогла у напруженому фіналі француженку Манон Брюне 15:12 і вшосте здобула особисте золото чемпіонату Європи.

Для нашої землячки - це восьма перемога на чемпіонатах Європи і перша за останні п'ять років. Також на її рахунку сім срібних і п'ять бронзових нагород континенту.