Криминал | 4 Октября, 2018
“Жіночі слабкості” - двом жінкам, депутату та голові органу місцевого самоврядування, повідомлено про підозру у привласненні майна
Днями, з урахуванням зібраних доказів, прокурором Миколаївської області повідомлено про підозру депутату однієї із сільських рад Баштанського району та голові однієї із сільських рад Вознесенського району у привласненні ними чужого майна.
Зокрема, встановлено, що депутат сільської ради, обіймаючи посаду директора місцевого будинку культури, привласнила майно - ноутбук, яке одержала у підзвіт, та розпорядилась ним на свій розсуд. ЇЇ дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна).
У іншому випадку, голова сільської ради, упродовж травня - червня поточного року здійснила 9 викрадень чужого майна — парфюмів з магазину.
Дії вказаної особи кваліфіковано за ч. 1, 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та крадіжка, вчинена повторно).
Прес-служба прокуратури Миколаївської області
Читайте также
Слідство розповіло деталі про крадіжку пального Курченка за участі Пашинського
В Запоріжжі СБУ та поліція затримали наркоторговців, які збували екстазі та метамфетамін
На лаві підсудних двоє жителів Вознесенська, які збували канабіс
На лаві підсудних двоє жителів Вознесенська, які збували канабіс ... Читать дальше



