Политика | 25 Февраля, 2026
Головна вимога Кремля на переговорах - Донбас – Буданов
Керівник Офісу президента Кирило Буданов підтвердив, що ключовим питанням у перемовинах із Росією залишається територіальний аспект. Під час зустрічей у Женеві російська делегація не порушувала тему виборів в Україні, зосередившись виключно на територіях.
Про вибори:
«Як не дивно, росіяни цього разу це питання взагалі не порушували»,– зазначив Буданов.Головна вимога РФ: Москва наполягає на передачі їй Донбасу. «Віддайте нам Донбас – це їхня позиція», – сказав глава ОП.
Пріоритети Кремля: за словами Буданова, для російської сторони території є головним питанням, тоді як усе інше має другорядне значення.
Таким чином, переговори демонструють, що Москва концентрується на територіальних претензіях, тоді як Україна продовжує відстоювати свою позицію щодо збереження цілісності держави.
Читайте также
Украина сэкономила 140 миллиардов гривен благодаря ликвидации коррупционных схем, - Гройсман
Европарламент призвал Украину закрыть «Миротворец»
Европарламент призвал Украину закрыть «Миротворец» ... Читать дальше



