Общественная организация "Ветераны-пограничники Николаевщины" | 11 Августа, 2018

Тепла зустріч ветеранів-прикордонників Миколаївщини в южноукраїнському офісі

Фото Тепла зустріч ветеранів-прикордонників Миколаївщини в южноукраїнському офісі

Сьогодні, 11 серпня, у центральному офісі громадської організації «Ветерани-прикордонники Миколаївщини» відбулася зустріч товаришів. До Южноукраїнська завітали побратими з Вознесенського, Єланецького і Доманівського районів.

Нинішній рік для прикордонників особливий, адже прикордонна служба відзначає столітній ювілей. З цієї нагоди 28 травня під час святкування у Вознесенську членам організації вручили нагрудні знаки. Спеціально для тих, хто тоді не встиг їх отримати, було проведено окреме нагородження вже в Южноукраїнську.

Окрім урочистостей товариші тепло спілкувалися, обговорювали плани щодо розвитку організації, ділилися спогадами.

Голова «Ветеранів-прикордонників Миколаївщини» Ерік Григорян розповів про цілі організації і закликав присутніх до тісної співпраці, в разі потреби звертатися за допомогою. Після урочистої частини гостей запросили продовжити зустріч у кафе.

Сьогодні чисельність організації, яка об’єднує декілька поколінь, доходить до ста учасників. Лави «Ветеранів-прикордонників Миколаївщини» постійно поповнюють нові члени.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости