Спорт | Южноукраинск, 11 Февраля, 2020

Свежие новости: Южноукраїнка Поліна Зубрич виграла дві дистанції на зимовому Чемпіонаті України з плавання

6-8 лютого цього року у місті Харкові пройшов зимовий Чемпіонат України з плавання серед юнаків.

Про це повідомили у пресслужбі Миколаївської ОДА.

У змаганнях приймали участь спортсмени Миколаївської, Одеської, Київської, Харківської, Дніпропетровської та інших областей України.

Зубрич Поліна, спортсменка з міста Южноукраїнська, кандидат у майстри спорту України виграла дистанції 100м на спині (час 1:07:05) та 200м на спині (час 2:24:41). Тренують спортсменку Дозорцева О. та Суворкіна Л.

• Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Коркішо Дарія посіла 6 місце на дистанції 100м брас (час 1:19:75) та 7 місце на дистанції 200м брас (час 2:53:45). Тренують спортсменку Бойченко О. та Тюветський Д.

Вітаємо Поліну та Дарію. Бажаємо нових спортивних здобутків!