Общество | Южноукраинск, 23 Марта, 2020

Южноукраїнців, які нещодавно повернулися з-за кордону, просять зв’язатися з сімейними лікарями та самоізолюватися

Свежие новости: Южноукраїнців, які нещодавно повернулися з-за кордону, просять зв’язатися з сімейними лікарями та самоізолюватися

Влада Южноукраїнська звернрулася до жителів міста-супутника, які повернулися з країн, де були зафіксовані спалахи коронавірусу, з проханням зв'язатися з сімейними лікарями та дотриматися 14-денного самоізолювання.

Звернення було опубліковане на офіційному сайті Южноукраїнська.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

«Якщо ви повернулися з країни, де зафіксовано спалах короновірусу просимо Вас звертатися до сімейного лікаря некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» в телефонному режимі за телефонами 4-64-30, 4-62-03, або за телефоном оперативного штабу 5-50-03.

Просимо Вас перебувати вдома протягом 14 днів та дотримуватися правил самоізоляції.

Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до школи чи громадські приміщення. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі.

Рішення про припинення самоізоляції та запобіжних заходів приймається в кожному випадку окремо та приймається після консультації з медичними працівниками та відповідно до правил встановленими місцевими органами охорони здоров’я», - сказано у повідомленні.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости