Спорт | Вознесенск, 13 Октября, 2020

Вознесенськ. Чемпіонат України з Традиційного карате 2020

Свежие новости: Вознесенськ. Чемпіонат України з Традиційного карате 2020

З дев’ятого по одинадцяте жовтня в місті Кропивницькій пройшов цьогоріч-ний 27 за рахунком Національний Чемпіонат України з Традиційного карате. Змагання проходили в Хомбу-Додзьо (головному залі) Національної Федерації Традиційного Карате-До України.

До складу збірної Миколаївської області на ціх змаганнях увійшли вознесенські каратисти: Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Верлатий Нікіта, Шангараєва Софія та Маршевська Анжеліка. Всі каратисти є членами Клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі».

Це був важкий для наших спортсменів турнір. Нам вдалося вибороти лише одну бронзову нагороду в розділі КАТА синхронні серед дорослих. Зробили це Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Маршевська Анжеліка. У інших фіналах, до яких пробилися Кочуг Катерина і Верлатий Нікіта, вознесеньці посіли четверті місця. Вдало виступила Шангараєва Софія, для якої цей чемпіонат був першим у житті.

Загалом змагання були гарно організовані, та пройшли на доброму рівні, з дотриманням всіх вимог до таких заходів у зв’язку з епідемією короновірус-ної інфекції.

Віктор Фадєєв

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты