Спорт | Южноукраинск, 7 Сентября, 2018

В Южноукраїнському історичному музею пройшла зустріч з членом олімпійської збірної України

Свежие новости: В Южноукраїнському історичному музею пройшла зустріч з членом олімпійської збірної України

7 вересня у стінах виставкової зали Южноукраїнського міського історичного музею грандіозно відбувся захід та відкриття експозиції «Ні дня без спорту», присвячений Дню фізичної культури та спорту. На заході були присутні учні загальноосвітніх шкіл міста, представники ЗМІ,  гості та жителі Южноукраїнська.

Родзинкою стала зустріч з майстром спорту з плавання, багаторазовою чемпіонкою України, учасницею чемпіонатів Європи та світу, членом Олімпійської збірної Тетяною Коломійчук.

Свою розповідь Тетяна Коломійчук розпочала з привітального слова, а далі перейшла до свого спортивного та життєвого шляху. Наголосила, що фізична культура і спорт є запорукою здорової нації. Сьогодні на рахунку плавчині є багато досягнень та відзнак у спорті. Спілкування з чемпіонкою було настільки цікавим, що діти та жителі міста ще довго не відпускали її і півтори години промайнули як хвилина.  

На завершення відбулась автограф-сесія, спільне фото на пам'ять та побажання подальших успіхів у спорті. Всім гостям на згадку Тетяна Коломійчук подарувала солодкі «медалі». Свято спорту стало справжнім феєрверком позитиву.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости