Политика | Первомайск, 26 Декабря, 2019

В Первомайському районі представили нового голову райдержадміністрації

Свежие новости: В Первомайському районі представили нового голову райдержадміністрації

У четвер, 26 грудня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи за дорученням голови ОДА Олександра Стадніка представив новопризначеного голову Первомайської райдержадміністрації Сергія Саковського.

«За дорученням голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка та від себе особисто, хочу привітати Сергія Саковського з призначенням на посаду голови райдержадміністрації. Призначення на посаду – це велика відповідальність, і від вас вимагатиметься і наполеглива праця,  відданість своїй роботі і тим пріоритетам, які сьогодні стоять в основі розбудови нашої України», - зазначив Валентин Гайдаржи.

Також привітав новопризначеного голову Первомайської РДА народний депутат України Максим Дирдін .

В свою чергу Сергій Саковський  подякував усім за підтримку та окреслив пріоритетні напрямки роботи. 

Нагадаємо, Сергія Володимировича Саковського призначено головою Первомайської РДА розпорядженням Президента України Володимира Зеленського №582/2019-рп від 23 грудня 2019 року.

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости