Политика | Николаев, 12 Июня, 2019

В облдержадміністрації відбулось засідання обласного енергоштабу

Свежие новости: В облдержадміністрації відбулось засідання обласного енергоштабу

У понеділок, 10 червня, відбулося чергове засідання енергетичного штабу під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи.

В ході засідання до відома присутніх доведено інформацію про проведення  лінійним управлінням магістральних газопроводів «Харківтрансгаз» в період 19-20 червня планових робіт з ремонту магістральних мереж газопостачання від ГРС «Березанка».

ПАТ «Миколаївгаз» доручено терміново підготувати перелік бюджетних установ для організації  взаємодії з органами місцевого самоврядування по організації роботи соціально важливих об’єктів в умовах тимчасової відсутності газопостачання.

Крім того, управлінню ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації доручено спільно з  ТОВ «Миколаївгаззбут», ПАТ «Миколаївгаз» та Головним управлінням казначейства Миколаївської області, за участі головних розпорядників коштів обласного та міського бюджетів провести окремий розгляд питання щодо запровадження  нового виду послуги за приєднання для визначення алгоритму дій в зв’язку з необхідністю внесення змін до бюджетної класифікації відповідних видатків.

Також, в ході засідання, з боку департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради проінформовано про оголошення процедури торгів на проведення експертного посвідчення ліфтового господарства.

 З боку теплопостачальних підприємств і КП «Миколаївводоканал» озвучені доповіді про поточний стан підготовки до роботи в опалювальний сезон, який відповідає рівню 30%.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты