Политика | 11 Июня, 2024

Урсула фон дер Ляйєн заявила, що у липні Україна отримає перші 1,5 мільярда євро від доходів з росактивів

Свежие новости: Урсула фон дер Ляйєн заявила, що у липні Україна отримає перші 1,5 мільярда євро від доходів з росактивів

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн повідомила, що перші 1,5 мільярда євро доходів від заморожених російських активів буде переведено Україні вже в липні.

Про це вона сказала у вівторок у Берліні на конференції з питань відновлення України.

— Майже 1,5 мільярда євро непередбачених доходів будуть доступними вже в липні - 10% піде на реконструкцію і відновлення, великий відсоток - на оборону, - сказала фон дер Ляєн.

Президентка Єврокомісії також повідомила, що цього тижня на саміті Великої сімки обговорюватимуть, як Україна зможе ще швидше отримати більше користі від заморожених російських активів.

При цьому фон дер Ляєн констатувала, що ЄС уможливив використовувати непередбачувані доходи від заморожених російських активів "відповідно до міжнародного законодавства".

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости