Криминал | Вознесенск, 16 Сентября, 2025
У Вознесенському районі 32-річна жінка смертельно поранила чоловіка під час сварки
У Вознесенському районі Миколаївщини поліція затримала 32-річну підозрювану в смертельному пораненні свого 49-річного чоловіка.
Про це повідомили в поліції Миколаївської області.
Повідомлення про злочин надійшло до поліції від мешканки села в Прибузькій громаді.
“Поліцейські відділення поліції №2 Вознесенського райуправління встановили, що під час з’ясування стосунків з чоловіком жінка нанесла йому удар ножем в область грудної клітини. Від отриманої травми чоловік згодом помер. Судово-медичний експерт попередньо встановив, що смерть настала внаслідок ножового поранення серця”, - розповіли в поліції.
Слідчі вилучили знаряддя злочину – ніж, та інші речі, які мають доказове значення. Затриманій повідомили про підозру за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України («Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого»).
Жінці обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, оскільки на її утриманні перебуває троє неповнолітніх дітей. Підозрюваній загрожує до десяти років позбавлення волі.
“За даними слідства, 12 вересня жінка під час з’ясування стосунків з 49-річним чоловіком нанесла йому удар ножем в область грудної клітини. Після чого разом з дітьми пішла до сестри, яка і викликала поліцію. Від отриманої травми чоловік згодом помер”, - розповіли в Миколаївській обласній прокуратурі.
Читайте также
НАБУ проводит выемку документов в Ощадбанке по делу о конфискации денег Януковича
Национальный союз журналистов Украины начинает расследование по делу вознесенского предпринимателя Шевчука и его дочки
Национальный союз журналистов Украины начинает расследование по делу вознесенского предпринимателя Ш ... Читать дальше