Политика | Вознесенск, 26 Июля, 2019

У роботі 77-ої сесії Вознесенської міської ради оголошено перерву

Свежие новости: У роботі 77-ої сесії Вознесенської міської ради оголошено перерву

На 26 червня було призначено засідання чергової 77-ої сесії Вознесенської міської ради. До порядку денного планувалося включити  53 питання. В тому числі планувалося заслухати інформацію начальника Вознесенського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Миколаївській області про результати діяльності за 2018 рік. Після попереднього затвердження порядку денного засідання та прийняття його за основу, за пропозицією міського голови до нього було включено також заслуховування інформації керівника Вознесенської місцевої прокуратури про результати діяльності місцевої прокуратури на території міста Вознесенська за І півріччя 2019 року.

Однак далі робота депутатів не пішла. Не була підтримана пропозиція депутата Черноморця І. про включення до порядку денного питання про розміщення торгівельних місць по вул.Чубчика.  Як результат -  не вистачило голосів для затвердження порядку денного чергової сесії в цілому.

Після чого міський голова Луков В. оголосив перерву в роботі сесії до понеділка, 29 липня 2019р.

Чи вдасться розпочати роботу міської ради та чи буде кворум для прийняття запланованих рішень, дізнаємося в понеділок.

 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости