Общество | Николаев, 26 Мая, 2023

У Миколаєві заарештували судно російського олігарха вартістю близько мільярда

Свежие новости: У Миколаєві заарештували судно російського олігарха вартістю близько мільярда

У Миколаєві суд наклав арешт на риболовецький траулер «Бухта Соколовська» вартістю майже 1 млрд гривень, що належить холдингу підсанкційного російського олігарха Олександра Верховського.

Про це повідомляє СБУ у п'ятницю, 26 травня.

За даними спецслужби, Верховський входить до найближчого оточення Володимира Путіна і є одним із найбільших фінансових «донорів» війни проти України.

«Риболовецький промисел російського бізнесмена дозволяє йому регулярно перераховувати мільярдні суми до бюджету РФ. Заарештований траулер є складовою торгового «флоту» олігарха», – йдеться у повідомленні.

До війни російський траулер добудовувався на суднобудівному заводі у Миколаєві. І для обходу санкцій бенефіціарний власник оформив його на одну з підконтрольних компаній у Приморському краї РФ. Але співробітники СБУ викрили угоду та заблокували судно. 

Траулер вже передали до управління Національного агентства України з виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты