Политика | Николаев, 20 Ноября, 2022

Син Вадатурського вперше розповів про подробиці загибелі батька внаслідок ракетного удару у Миколаєві

Свежие новости: Син Вадатурського вперше розповів про подробиці загибелі батька внаслідок ракетного удару у Миколаєві Син Вадатурського вперше розповів про подробиці загибелі батька внаслідок ракетного удару у Миколаєві

Андрій Вадатурський був у Франції, коли пролунав телефонний дзвінок, якого він довго боявся: російська ракета знищила будинок його батьків на півдні України та загинула його мати. Протягом трьох неймовірно довгих годин він зберігав надію, що вижив його батько Олексій Вадатурський – засновник одного із найбільших сільськогосподарських підприємств України, але згодом його також виявили мертвим під завалами.

Про це йдеться в аналітичній публікації Bloomberg.

За кілька годин після атаки представник Офісу президента України заявив, що курс ракети не залишає сумнівів у тому, що мішенню були саме Вадатурські, і ця тема докладно висвітлювалася у національних ЗМІ. Ракетний обстріл стався лише за день до того, як Росія дозволила першому судну з початку війни відплисти із сусідньої Одеси згідно з угодою про повернення українського зерна на світові ринки та стримування шаленого стрибка цін на продовольство в усьому світі.

Хоча судово-медичне розслідування триває, за попередніми даними, Олексія Вадатурського та його дружину Раїсу було вбито однією з високоточних зенітних ракет С-300, якими російські війська місяцями обстрілювали різноманітні об'єкти в їхньому рідному місті Миколаєві. За словами їхнього сина Андрія, перед світанком подружжя сховалося у своєму підвалі після першого вибуху всього за 50-60 метрів уздовж їхньої вулиці; друга ракета врізалася біля будинку приблизно через 15 хвилин, і вибухнула недалеко від місця, де вони сиділи.

Олексій Вадатурський вранці перед смертю відвідав будівельний майданчик для нового зернового терміналу, який вирішив збудувати в Ізмаїлі на Дунаї у відповідь на морську блокаду Росії. Метою було створити життєздатний логістичний маршрут для України, який не залежатиме від чорноморських портів.

 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости