Политика | 29 Октября, 2019

«Саша, дай результат», - николаевский «дизель» Крутоголов пояснил Сенкевичу, чего ждут люди

Свежие новости: «Саша, дай результат», - николаевский «дизель» Крутоголов пояснил Сенкевичу, чего ждут люди

Известный николаевский шоумэн и лидер банды «Дизель» Егор Крутоголов пояснил мэру Александру Сенкевичу, что горожане ждут результата от его работы, а не желания показать «попытки».

Об этом Егор написал в комментарии под сообщением мэра в сети «Фейсбук» о том, что он направил письмо в службу автодорог по поводу плохого состояния дорожного покрытия в районе железнодорожного переезда, пересекающего Херсонское шоссе.

«Звернувся до керівництва місцевих підрозділів «Укрзалізниці» щодо незадовільного стану залізничного переїзду, що перетинає Херсонське шосе.

Відповідно до «Єдиних правил ремонту...», ремонт та утримання залізничних переїздів у межах смуги відчуження залізниць здійснюється власниками залізничної колії.

Органи місцевої влади вже неодноразово звертались до вищезазначених установ щодо неналежного стану переїзду.

З метою запобігання аварійним ситуаціям, вимагаю терміново закінчити ремонтні роботи на вказаній ділянці.

До речі, після мого звернення до Служби автомобільних доріг в Миколаївській області, були відремонтовані аварійні ділянки на Корениху. Дякую керівництву САД за оперативну реакцію і ліквідацію аварійності на дорозі до наших віддалених районів міста», - написал Сенкевич, разместив также фото тех самых обращений.

В ответ на это Крутоголов призвал «показать результат, а не попытки».

«Саша, ты не показывай, что ты сдал (сделал? - прим.ред.) всё, что от тебя требовалось, ты дай результат. Людям нужен результат, а не твои попытки», - написал шоумэн.

Источник: novosti-n.org

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости