Политика | 3 Июля, 2022

Путін спробує спровокувати НАТО, щоб підняти себе на світовий рівень – Жданов

Свежие новости: Путін спробує спровокувати НАТО, щоб підняти себе на світовий рівень – Жданов

Президент РФ Володимир Путін розуміє, що після закінчення війни проти України йому доведеться піти на переговори з Києвом, що для нього є принизливим, тому глава Кремля спробує спровокувати НАТО, погрожуючи Литві, щоб підняти ранг війни до світової.

Таку думку 2 липня в ефірі проєкту Freedom, який транслювали на YouTube-каналі UATV Channel, висловив український військовий експерт Олег Жданов.

"Путін хоче себе легітимізувати, повернувшись на Олімп. Як це зробити? Треба спровокувати НАТО. Треба підняти ранг війни до світової. Як це зробити? Тільки через вступ у війну НАТО. Литва є однією з країн – членів НАТО. Так от, якщо РФ унаслідок усіх цих погроз – військових, політичних економічних – вдасться спровокувати НАТО на перший бойовий постріл, тоді Путін піднімає рівень війни до світової. Оголошує Альянс найагресивнішим блоком на планеті, трубить у всіх організаціях, що на Росію напали, і відразу запропонує переговорний процес щодо врегулювання цієї кризової ситуації", – сказав Жданов.

І тоді, за словами експерта, рівень переговорів Путіна "іде на світовий Олімп".

"Уже не Київ братиме участь у переговорах, не наш президент. А вже світові лідери. Ось чого домагається Путін. Ось навіщо йому потрібна країна НАТО. Він у жодному разі не воюватиме з НАТО. Тому що він розуміє, що сили не рівні. … І в цьому контексті я думаю, що навряд чи Росія зробить перший постріл у бік НАТО… Але він [Путін] провокуватиме НАТО, щоб підняти себе на світовий рівень", – вважає Жданов.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости