Политика | 24 Марта, 2025
Президент Зеленський вважає, що рф вдалось вплинути на деяких посадовців адміністрації Трампа
Президент України Володимир Зеленський вважає, що рф вдалося вплинути на деяких людей в команді Білого дому за допомогою інформації, що нібито українці не хочуть закінчувати війну, і треба щось зробити, щоб змусити їх.
За його словами, американські чиновники почали вірити путіну на слово, навіть коли їхні власні розвіддані суперечили цьому.
- Я вважаю, що росії вдалося вплинути на деяких людей в команді Білого дому за допомогою інформації. Їхній сигнал американцям полягав у тому, що українці не хочуть закінчувати війну, і треба щось зробити, щоб змусити їх, - сказав Зеленський.
За його словами, українці сподівалися побачити в Овальному кабінеті, що США залишаються їхнім союзником.
- Але в той момент було відчуття, що ми не є союзниками, або не займаємо позицію союзника. У тій розмові (суперечка у Білому домі) я захищав гідність України, - наголосив Президент.
Видання Time також підкреслює, що Трамп притримав «усі пряники» для росії, тоді як Україна отримувала лише «батіг». Однак Зеленський упевнений:
- Якщо цей пряник отруєний, то слава Богу. Можливо, в цьому і є хитрість цієї дипломатії. Якщо Трамп захоче, він зможе натиснути на путіна, адже, схоже, він єдиний, кого той боїться.