Происшествия | 18 Мая, 2023

Окупанти як на долоні: ЗСУ досягли висот у Бахмуті

Свежие новости: Окупанти як на долоні: ЗСУ досягли висот у Бахмуті Окупанти як на долоні: ЗСУ досягли висот у Бахмуті

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко оцінив динаміку боїв у Бахмуті та вказав, що ЗСУ вдалося зайняти одну з панівних висот у місті.

Тепер всі позиції окупантів гарно простежуються та зручні для вогневого ураження, зазначив він у Telegram. За словами Коваленка, такий результат став логічним підсумком програшу українським СОУ (самохідним артилерійським установкам).

Так, за останню добу ЗСУ вдалося просунутися в північно-західному секторі ближче до Берехівки, уздовж водосховища. По південно-західному вектору СОУ просунулися в напрямку Кліщіївки, де і зайняли особливо вигідний рубіж.

"На даному етапі дій СОУ метою №1 було взяття під свій контроль панівних висот і це завдання, можна говорити, що виконане. Далі - просування в низину, де зараз копошаться РОВ як на долоні, в тому числі, для нас відкривається і панорама самого Бахмута", - вказав він. 

За словами Коваленка, вже найближчим часом у командування РФ не залишається виходу, окрім як вийти з Бахмута. Однак через власну "дурість" ворог, найімовірніше, продовжить заганяти себе в "пастку".

"Те, що росіяни відмовляються визнавати той факт, що їх затягнули в пастку говорить і те, що вони стягують зараз до Бахмута додаткові сили, послаблюючи інші ділянки фронту і створюючи прецедент перенасичення і без того, дуже тісної локації. Що ж, більше обмінного фонду", - резюмував Коваленко. 

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты