Политика | Вознесенск, 21 Сентября, 2018

Ненадані повноваження і земельні питання - відбулася 62 сесія Вознесенської міської ради

Свежие новости: Ненадані повноваження і земельні питання - відбулася 62 сесія Вознесенської міської ради

Сьогодні, 21 вересня, відбулася чергова 62 сесія Вознесенської міської ради. На порядок денний було винесено 72 питання.

Найбільше часу депутати витратили при розгляді проекту рішення «Про затвердження обов’язків вищого керівництва Вознесенської міської ради». Каменем спотикання став пункт про наділення правом заміщення на час відсутності міського голови його першим заступником. Дехто вбачав у цьому порушення законодавства. Мер Віталій Луков пояснив необхідність такої функції тим, що був прецедент, коли і він, і секретар міської ради через різні обставини не могли керувати містом, тому тривалий час не вдавалося організувати засідання виконавчого комітету. Опоненти натомість заявляли, що лише секретар міської ради має повноваження на час відсутності градоначальника виконувати його обов’язки. Питання ставили на голосування двічі, однак у підсумку воно не набрало більшості голосів.

На звітній сесії депутати затвердили зміни до бюджету, програм «Турбота», соціально-економічного розвитку та реформування і розвитку ЖКГ. Також розглянули ряд земельних питань. Зокрема, соціально важливим було надання дозволу ПП «Укрінтерпостача» на складання проекту землеустрою щодо відведення ділянки зі зміною цільового призначення. Інвестор має бажання побудувати два п’ятиповерхових будинки, і вагомий крок до цього депутати зробили саме на 62-й сесії.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты