Общество | Николаев, 25 Мая, 2023

Навчальні заклади Миколаївської області не встигнуть відкритися до осені, - Кім

Свежие новости: Навчальні заклади Миколаївської області не встигнуть відкритися до осені, - Кім

На Миколаївщині до осені не встигнуть обладнати укриття в будівлях навчальних закладів, що не дозволить їх відкрити.

Про це повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім під час брифінгу в середу, 25 травня.

За словами Кіма, на обладнання укриттів у школах заплановано 110 мільйонів гривень. Захисні споруди намагаються зробити якнайшвидше, проте до осені виконати повністю роботи не встигнуть.

«Є експертизи, які ще не готові. До осені не встигнемо все. Дай боже, щоб до кінця року. Але питання про відкриття шкіл – це питання до наших Збройних Сил України. Вони вирішують, коли це зробити. Основне – безпека дітей. А потім – укриття. Бо та лінія, яка у 30-кілометровій зоні зараз, де стоїть артилерія, навіть із укриттями – дуже важке питання. Тому що, крім цього, рішення приймає безпосередньо територіальна громада. Наразі немає його щодо повноти та обсягу відкриття освітнього процесу восени. Я сам дуже хочу, у всіх діти, всі розуміють, як діти зараз навчаються, їм потрібне соціальне спілкування і таке інше, це величезна проблема», - розповів Віталій Кім.

Також він зазначив, що в частині міста Миколаєва відкрити навчальні заклади для очного відвідування учнів можливо, але остаточне рішення ухвалюватиме мер Олександр Сєнкевич.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты