Политика | Южноукраинск, 21 Сентября, 2022

На Південноукраїнській АЕС показали захист реакторів

Свежие новости: На Південноукраїнській АЕС показали захист реакторів

Журналістам показали наслідки прильоту Південноукраїнською атомною електростанцією – там винесло вікна, до безпосередньо периметра станції боєприпас не долетів.

На АЕС кажуть, обстріл — це практика шантажу та залякування, яку використовує державно-ядерний терорист, йдеться у  ТСН .

Вибух пролунав близько опівночі. Ракета і не долетіла до так званого периметра безпеки атомної електроснації, і розірвалася поряд, але пошкодила три лінії електропередач, які вже відремонтовано.

Сьогодні тут навколо вирви цілий натовп журналістів, які приїхали побачити другий рівень ядерного шантажу, який зараз використовує Росія.

"Символіка ПАЕС – голуб світу – він символізує мирний атом, проте цю станцію теж намагалися захопити, але не дійшли сюди три десятки кілометрів, ЗСУ зупинили їх біля Вознесенська та погнали назад. "Бойові дії поблизу атомної електростанції - це небезпека підвищується дуже високо", - переконують військові.

"Над кожним із реакторів є теракотова конструкція, яка й захищає реактор. "Від падіння літака розрахована, захищає, щоб радіація не вийшла за межі атомної електростанції", - кажуть на станції.

Поруч зі станцією місто, в якому живе 42 тисячі людей, але ця небезпека вона не тільки про них, а й про весь світ, який досі не забув про державу — ядерного терориста — Росію.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости