Криминал | Николаев, 21 Октября, 2022

На Миколаївщині ексзаступнику начальника відділу поліції вручили підозру за втрату доказів на ₴13 мільйонів

Свежие новости: На Миколаївщині ексзаступнику начальника відділу поліції вручили підозру за втрату доказів на ₴13 мільйонів

Колишньому заступнику начальника одного із відділів поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області 20 жовтня повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинило до втрати речових доказів на суму понад 13 мільйонів гривень.

Про це повідомили в Миколаївській обласній прокуратурі та в ДБР.

У 2021 році поліцейський розслідував справу щодо привласнення підприємством проса та соняшника, яке належало державі. Це зерно, як речовий доказ, було арештовано та вилучено.

«Правоохоронець передав арештоване просо та соняшник на зберігання особі, яка назвалася представником спеціалізованої компанії, що мала повноваження на зберігання такої сільськогосподарської продукції.

Ця особа надала правоохоронцю фіктивні документи, які начебто підтверджували його повноваження у цій компанії, а правоохоронець не перевірив їх правдивість. У результаті фейковий представник компанії викрав зернові вартістю понад 13 млн гривень та вивіз його у невідомому напрямку», – говорится в повідомленні.

Слідство триває, ДБР перевіряє причетність інших посадовців та правоохоронців до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Правоохоронцю, який допустив викрадення зерна, повідомлено про підозру у службовій недбалості (частина 2 статті 367 КК України). Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

ДБР виконує роботу над тим, щоб майно підозрюваного було арештовано для подальшого відшкодування збитків державі.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты