Криминал | Вознесенск, 16 Февраля, 2020
На лаві підсудних двоє жителів Вознесенська, які збували канабіс
На лаві підсудних двоє жителів Вознесенська, які збували канабіс
Вознесенською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів міста Вознесенськ, віком 39 та 44 роки, які за попередньою змовою збували наркотичний засіб - «канабіс»..png)
У листопаді минулого року зловмисників затримано під час збуту чергової «дози» наркотичного засобу.
У ході проведення санкціонованих судом обшуків у зловмисників вилучено біля 5 кг наркотичної сировини – канабіс. За цінами «чорного ринку» вартість вилученої наркосировини складає понад 200 тис грн.
Дії зловмисників кваліфіковано за ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України.
Правопорушникам судом обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.
За вчинене їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури
Читайте также
В порту «Южный» СБУ и полиция перехватили груз кокаина, предназначавшийся итальянской мафии
Одесская полиция задержала грузинского криминального авторитета
На выходных ночью в Корабельном районе Николаева обокрали два автомобиля
На выходных ночью в Корабельном районе Николаева обокрали два автомобиля ... Читать дальше



