Политика | 5 Марта, 2023

Міністр енергетики побоюється, що окупанти планують вивести з ладу Запорізьку АЕС

Свежие новости: Міністр енергетики побоюється, що окупанти планують вивести з ладу Запорізьку АЕС Міністр енергетики побоюється, що окупанти планують вивести з ладу Запорізьку АЕС

Міністр енергетики Герман Галущенко визнав, що дипломатичні кроки щодо повернення Україні Запорізької атомної станції не принесли ніяких успіхів.

- Наразі ситуація зайшла у глухий кут. Наша позиція, яку ми озвучуємо на всіх міжнародних майданчиках, зводиться до того, що будь-які переговори стосовно ЗАЕС мають базуватись: по-перше – на демілітаризації станції, по-друге – виході із ЗАЕС працівників росатому. По-третє, український персонал має отримати можливість спокійно, без тиску оперувати ядерним об‘єктом. Але у відповідь на це ми отримали нікчемний указ путіна про те, що ЗАЕС – це “федеральна” власність, із реєстрацією відповідної компанії в москві з назвою Запорізька станція, - розказав він.

Галущенко також підтвердив, що Україна отримує від місії МАГАТЕ, яка працює на ЗАЕС, тривожні сигнали.

- Місія МАГАТЕ підтверджує, що росіяни експлуатують станцію в такому режимі, що стан обладнання та устаткування на ЗАЕС значно погіршується. Є відчуття, що одна з цілей загарбників – після деокупації залишити нам її в неробочому стані, - сказав Галущенко.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты