Спорт | Николаев, 17 Марта, 2023

Миколаївський стрибун у воду виборов “золото” Кубка України

Свежие новости: Миколаївський стрибун у воду виборов “золото” Кубка України

У Київському центрі спорту ЛІКО відбуваються змагання Кубку України зі стрибків у воду.

У змаганнях беруть участь 37 спортсменів із 7 регіонів. Про це повідомили в Федерації України зі стрибків в воду.

Успішно виступає на цьому турнірі вихованець миколаївської школи стрибунів у воду Данило Коновалов.

16 березня чоловіки змагалися у стрибках з метрового трампліну. Наш земляк став кращим – він набрав 362,20 балів і завоював золоту медаль.

Це вже друга нагорода нашого земляка на цих змаганнях. Перед цим, 14 березня, Данило Коновалов завоював друге місце та срібну медаль у стрибках з 3-метрового трампліну серед чоловіків – він набрав 415.85 бали.