Криминал | Николаев, 25 Мая, 2023

Миколаївський апеляційний суд дав змогу вийти під заставу власниці батуту у «Казці», де загинула чотирирічна дівчинка

Свежие новости: Миколаївський апеляційний суд дав змогу вийти під заставу власниці батуту у «Казці», де загинула чотирирічна дівчинка

Миколаївський апеляційний суд призначив альтернативу у вигляді застави для ласниці атракціону в «Казці», де загинула чотирирічна дівчинка.

Як відомо, у Миколаєві в суботу, 13 травня, у дитячому містечку "Казка" загинула дитина. Граючись на надувному батуті, дівчинка близько чотирьох років заплуталася у петлях на стінці одного з відділень батуту. На жаль, дитина померла. Попередня причина смерті – удушення. Згодом поліцейські затримали власницю атракціонів. Попередня кваліфікація по ч.2 ст 272 ("Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою").

У Заводському райсуді Миколаєва 16 травня прийняли рішення призначити підозрюваній Наталії Запорощенко міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Захисник Ігор Іванцов просив апеляційний суд змінити запобіжний захід. За його словами, ризики, через які його підзахисну Наталю Запорощенко відправили до СІЗО без права внесення застави, нічим не підтверджені, а рішення ґрунтувалося нібито лише на тяжкості майбутнього покарання.

Іванцов зазначив, що Запорощенко не намагалася втекти від правоохоронців і сама прибула на місце події.

Підозрювана підтримала апеляційну скаргу та пообіцяла співпрацювати зі слідством.

Прокурор просила залишити рішення Заводського райсуду чинним.

Вислухавши думку сторін, колегія суддів Наталії Чебанової-Губарєвої та Оксани Куценко під головуванням Олени Фаріонової ухвалила апеляційну скаргу задовольнити частково: залишити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, але дати можливість внести заставу.

Сума застави становить 134 тисячі гривень.

Джерело

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты