Политика | Николаев, 20 Ноября, 2022

Миколаївські морпіхи втекли з російського полону

Свежие новости: Миколаївські морпіхи втекли з російського полону

У п'ятницю, 20 листопада, стало відомо, що додому повернулися військовослужбовці окремого батальйону морської піхоти ВМС. Як зазначає член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Ігор Копитін, історія їхнього звільнення варта того, щоб про неї зняли фільм.

Відомо, що військовослужбовців ВМС утримували на непідконтрольній території України. Наші військові звільнили своїх побратимів завдяки добре спланованій операції.

- Вдалося організувати втечу розвідників із полону, а потім переправити їх на підконтрольну Україні територію. Поки що хлопці у безпеці та їхньому житті нічого не загрожує, – написав Копитін.

Крім того, він подякував усім, хто приєднався до "планування та реалізації надскладної та ризикованої спецоперації".

Про зміст морпіхів дізналися у командуванні Збройних Сил та вирішили спланувати операцію, щоб спробувати витягти хлопців із полону.

- Своїх не кидаємо. Участь в операції зі звільнення військових брав миколаївець, "кіборг" та захисник "Азовсталі" Артем Дибленко, який нещодавно сам повернувся з ворожого полону, та офіцери морської піхоти з позивними "Лютий", "Баркас" та "Омега", – написав депутат.

Він зазначив, що ці троє військовослужбовців фактично спланували операцію зі звільнення. Нардеп зазначив, що поки що не може назвати їхні справжні імена, але обов'язково це зробить після перемоги України у цій війні.

Наш депутат

  • Фото Эрик Григорян Эрик Григорян Григорян Эрик Юрьевич - депутат Южноукраинского городского совета Николаевской области, бизнесмен, более 10 лет занимается общественной работой.

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты