Спорт | Николаев, 6 Сентября, 2024

Миколаївська плавчиня Анна Гонтар здобула третю бронзову медаль на Паралімпіаді

Свежие новости: Миколаївська плавчиня Анна Гонтар здобула третю бронзову медаль на Паралімпіаді

Збірна України з плавання стала бронзовим призером Паралімпіади-2024. “Синьо-жовті” фінішували третіми у змішаній естафеті 4х50 метрів комплексом, в складі збірної медалісткою стала миколаївська спортсменка Анна Гонтар.

Розпочав естафету для збірної Ярослав Семененко, який фінішував найшвидше серед усіх учасників першого відрізку. Заплив продовжила Анна Гонтар, яка припливла третьою, з відставанням від лідерів зі США у понад п'ять секунд.

Анна передала естафету Олександру Комарову, який втримав третю сходинку, але залишив п'ять секунд відриву від першого місця. Завершувала заплив Ірина Пойда: була близькою до другого місця, але поступилася американці 0.53 секунди.

“Синьо-жовті” виграли бронзові медалі з часом 2:31.53 хвилини – це новий європейський рекорд у дисципліні.

Плавання. Мікст естафета 4х50 метрів, комплексний стиль (20 очок).

1. Китай – 2:24.83

2. США — 2:31.01

3. Україна — 2:31.53

Анна Гонтар виборола вже третю “бронзу” на Паралімпіаді, після медалей на 50 і 100 метрів вільним стилем.

Вперше в історії Паралімпійських ігор Україна здобула медаль змішаної естафети 4х50 метрів комплексом.