Спорт | Николаев, 9 Декабря, 2018

Миколаївець переміг росіянина у фіналі і став чемпіоном світу зі самбо

Свежие новости: Миколаївець переміг росіянина у фіналі і став чемпіоном світу зі самбо

У Сербії, у місті Нові-Сад відбувся чемпіонат Світу з самбо серед кадетів.У змаганнях на арені "Спенс" брали участь представники 28 країн світу, які змагалися за медалі в 10 вагових категоріях серед дівчат і в 10 - серед юнаків, - повідомляється на сторінці  Управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.

Миколаївський динамівець Неботов Сергій, виборов 1 місце, у ваговій категорії до 66 кг і став чемпіоном Світу.

Миколаївський спортсмен Неботов Сергій – в першій зустрічі виграв у представника Грузії Корганашвілі Роін, на 5 секунді поклавши суперника на лопатки.

Другий поєдинок виграв з рахунком 7:1 у Кіпріаносу Андреу, представника Кіпру.

Третю схватку у представника Арменії - Саргасяна Сагріс виборов з рахунком 3:0

Також переміг у представника Молдови Грібіненка Артема з рахунком 3:0.

Та у фіналі за перше місце переміг росіянина.