Политика | Николаев, 3 Февраля, 2020

Керівництво ОДА тримає на контролі епідеміологічну ситуацію в регіоні

Свежие новости: Керівництво ОДА тримає на контролі епідеміологічну ситуацію в регіоні

У понеділок, 3 лютого, заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Трайтлі провів робочу нараду з питань протидії захворюваності на грип та ГРВІ, а також попередження поширенню коронавірусу 2019-nCoV на території області.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

За інформацією, наданою ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», рівень захворюваності на грип та ГРВІ по Миколаївській області є  нижчим від порогового рівня, зокрема, в місті Миколаєві на 16%. Станом на сьогоднішній день проведено всі необхідні превентивні інформаційні заходи серед населення. Для недопущення поширення вірусу у 66 навчальних закладах області призупинено навчальний процес.

З метою недопущення проникнення на територію області коронавірусу 2019-nCoV управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з Лабораторним центром підготовлено та направлено до КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», управління інфраструктури ОДА відповідні листи щодо забезпечення дотримання останніми затверджених міжнародних медико-санітарних правил.

В області створено оперативний штаб з протидії коронавірусу, затверджено першочерговий план дій у разі виявлення випадків захворюваності.

Пацієнтам з підозрою на інфікування коронавірусом, за необхідності, невідкладна допомога надаватиметься КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб».

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Наразі у закладі наявний запас засобів індивідуального захисту та безпеки медичного персоналу, однак прийнято рішення щодо додаткового придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та лікарських засобів на 100 тис. грн.

Наголосимо, що стан справ щодо попередження поширенню коронавірусу на території області та вжиття першочергових заходів у разі його підтвердження знаходиться на особистому контролі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка.

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты