Спорт | 9 Июля, 2022

Каратистка Анжеліка Терлюга виборола друге в історії України "золото" на Всесвітніх іграх

Свежие новости: Каратистка Анжеліка Терлюга виборола друге в історії України

Українка Анжеліка Терлюга здобула «золото» з карате на Світових іграх – це друге «золото» України в історії з карате на Всесвітніх іграх.

Терлюга у своїй ваговій категорії до 55 кг провела всі п'ять сутичок: три у груповому етапі, півфінал та фінал.

У півфіналі Терлюга розгромила каратистку зі США, а у фіналі мінімально здолала чинну чемпіонку світу, єгиптянку Ахлам Юссеф – 1:0.

Це друге «золото » для України у караті в історії цих змагань – 2017 року чемпіоном став Станіслав Горуна.

- Я горда, що виграла цю медаль для своєї країни. Я горда бути українкою. І я горда, що принесла щось добре для України. Це була моя мрія: виграти цю медаль і зробити це в найскладніших умовах. Я впевнена, що скоро ми переможемо, і моя країна переможе у всьому, - прокоментувала свою перемогу Терлюга.

Загалом Україна здобула чотири медалі за перший день Всесвітніх ігор-2022 та йде до топ-10 медального заліку.

В активі української команди два «золота» та дві «бронзи».

«Золото»: Софія Гречка (підводне плавання), Анжеліка Терлюга (карате).

«Бронза»: Анастасія Дерев'янко (паверліфтинг), Лариса Соловйова (паверліфтинг).