Общество | Николаев, 24 Марта, 2020

Хід робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 (Олександрівка-Кропивницький - Миколаїв)

Свежие новости: Хід робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 (Олександрівка-Кропивницький - Миколаїв) Хід робіт з капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-14 (Олександрівка-Кропивницький - Миколаїв)

Підрядні організації продовжують і далі у повній мірі виконувати дорожньо-будівельні роботи з капітального ремонту на окремих ділянках автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 (Олександрівка-Кропивницький – Миколаїв на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

В минулому році підрядники будували 7 км цієї траси в районі с. Возсіятське, с. Семенівка, с. Водяно-Лорино Єланецького району. В поточному році планується відремонтувати ще 37км – від об’їзної дороги м. Миколаєва в напрямку с. Водяно-Лорино.

Паралельно виконується декілька процесів: фрезерування та розбирання існуючого дорожнього одягу, стабілізація шарів дорожнього одягу з використанням вапна негашеного, влаштування дренуючого шару основи із відсіву, влаштування суміші укріпленої цементом марки М-60. Після завершення цих робіт, відбудеться влаштування верхнього шару дорожнього одягу – важкого цементобетону товщиною 26 см.

Планується відремонтувати основний проїзд, з’їзди, узбіччя, тротуари, встановити дорожні знаки та нанести дорожню розмітку, влаштувати освітлення в населених пунктах.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт!

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты