Общество | 7 Апреля, 2023
Генштаб ЗСУ розповів про успіхи на фронті
За добу українська авіація завдала по районах зосередження російських загарбників дев’ять ударів.
Наші підрозділи ракетних військ і артилерії ліквідували ворожий склад боєприпасів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України у своєму вечірньому зведенні у п’ятницю, 7 квітня.
"Авіація Сил оборони за добу завдала дев’ять ударів по районах зосередження окупантів. Крім того, поблизу Мар'їнки, було знищено російський штурмовик Су-25", - зазначили у Генштабі.
Також стало відомо, що сьогодні ворог завдав два ракетних та 14 авіаційних ударів по Україні і здійснив понад 10 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та цивільній інфраструктурі населених пунктів.
В Генштабі наголошують, що ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів і надалі залишається високою по всій території української держави.
Читайте также
Цветные карандаши: их роль в детском творчестве
Примерно с 3-х лет у ребенка начинают формироваться творческие способности. От того, насколько вовре ... Читать дальше
Швейцария вывела из эксплуатации АЭС
Это точно 21-й век? Проводник "Укрзализницы" вышел рубить дрова на перрон и поразил сеть
Это точно 21-й век? Проводник "Укрзализницы" вышел рубить дрова на перрон и поразил сеть ... Читать дальше