Политика | Южноукраинск, 28 Февраля, 2020

Черговий рейд міського голови по вразливим місцям Южноукраїнська

Свежие новости: Черговий рейд міського голови по вразливим місцям Южноукраїнська

27 лютого міський голова Віктор Пароконний відвідав Южноукраїнський міськрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Миколаївський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою з’ясування додаткових карантинних можливостей цієї установи, окрім карантинних спроможностей інфекційного відділення. В частині персоналу АЕС, в разі карантинних заходів, попереднє розглядається рекомендація використовувати приміщення ІРК «Іскра». Ці карантинні заходи ні в якому разі не вплинуть на роботу медичних закладів.

Також, цього дня міський голова побував на проблемних місцях міста, це громадська вбиральня що розташована біля автовокзалу, громадська вбиральня біля магазину «Фокстрот» та парк ім. Т.Г. Шевченка. За результатами об’їзду було надано доручення відповідальним фахівцям за напрямками їх роботи щодо подальшого і негайного реагування по приведенню 2-х названих вбиралень до стану сучасних вимог, спорудження додаткової громадської вбиральні на проспекті Незалежності та надано доручення продовжити впорядкування парку ім. Т.Г. Шевченка, де особливу увагу приділити сходам на його території та благоустрою. Також надані доручення розпочати роботи по впорядкуванню руху відходів з території садово-городніх та гаражних кооперативів, по іншим питанням впорядкування території міста на весняно - літній період.

  • Читайте больше на нашем Telegram-канале. Присоединиться к нему можно ЗДЕСЬ

Виконання цих етапів робіт залежить від участі бюджетних коштів за рішеннями міської ради.

Джерело: Влада пропонує - Южноукраїнськ

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости

Опрос

Мы рады представить Вам наш новый веб-сайт! оцените его.

Смотреть результаты