Политика | 15 Февраля, 2019

«Арбузинська та Благодатненська громади вже відчули переваги реформи, впровадженої Петром Порошенком», - Олександр Кушнір

Свежие новости: «Арбузинська та Благодатненська громади вже відчули переваги реформи, впровадженої Петром Порошенком», - Олександр Кушнір

Громади Миколаївщини продовжують схвалювати розроблені стратегії розвитку до 2021 року. Вчора це зробили в Братському та Арбузинському районах Миколаївської області. 
 
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Кушнір. 
 
Він підкреслив, що затвердженням проектів, визначених актуальними жителями районів, завершилося проведення масштабної роботи щодо їх обговорення у кожному населеному пункті.

«Поставлене Президентом України Петром Порошенко завдання по визначенню вектору розвитку району, міста, об’єднаної територіальної громади згуртувало керівників на місцях та активну громадськість. Бо, певен, тільки шляхом переговорів вдалося відібрати та відстояти визначені завдання на майбутнє. Ні для кого не таємниця, що далі чекає ще більше роботи, адже проекти будемо затверджувати на обласній Раді регіонального розвитку, а потім доводити їх актуальність і важливість, і найголовніше – сам процес реалізації. Закликав також не затягувати, а вже зараз готувати документацію, аби якомога швидше розпочати втілення ініціатив. Впевнений, що на сесії Арбузинська райрада затвердить прийнятий стратегічний план. У Братському районі це відбудеться наступного тижня. Підтримка обраного напрямку руху - важлива складова спільної роботи», - зазначив Олександр Кушнір.

Окрім того, у ході зустрічей з жителями районів заступник голови ОДА обговорив ряд важливих питань, зокрема, й тих, що стосувалися децентралізації.  

«Арбузинська та Благодатненська громади вже відчули переваги реформи, впровадженої Петром Порошенком. Вуличне освітлення, ремонт шкіл та садочків, будівництво ФАПів, заміна покрівлі на соціальних об’єктах, свердловина – не повний перелік змін. Актуальним питання об’єднання залишається для Братського району. Наразі там сформована одна ОТГ, яка очікує виборів», - розповів заступник голови Миколаївської ОДА. 

Під час свого спілкування з мешканцями району, Олександр Кушнір вкотре наголосив, що не треба чекати наступного року, коли все вирішиться само собою, бо зараз усі мають шанс обговорити, обдумати і прийняти виважене рішення щодо об’єднання.  

«Позитивні результати від цього лише сприятимуть розвитку території та благополуччю людей. Різноманітні субвенції від держави нададуть першочергову підтримку. І тоді не виникатиме питання як зробити освітлення, водопровід, закупити техніку, відремонтувати школу/дитячий садок/ сільський клуб. Тим паче, що Миколаївщина має успішні приклади розвитку громад. Окремо вирішили, що є сенс провести своєрідні децентралізаційні марафони для широкого інформування населення про сам процес та його переваги. Продовжуємо далі спільно працювати задля єдиної мети – блага людей, бо вони є нашим найбільшим скарбом», - підсумував заступник голови ОДА. 

Наш депутат

  • Фото Оксана Вуив Оксана Вуив Вуїв Оксана Вікторівна народилася 4 травня 1980 року в смт.Єланець Миколаївської області. Закінчила Вознесенську гімназію №1. Вищу освіту здобула на ф

Подписка на новости