Спорт | 25 Февраля, 2024

Свежие новости: Миколаївська шаблістка допомогла збірній України виграти «бронзу» на чемпіонаті Європи

Миколаївська шаблістка Вікторія Коротченко стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з фехтування серед кадетів у командній першості.

Про це повідомили в Миколаївській ОВА.

В італійському Неаполі 22-29 лютого проходить чемпіонат Європи з фехтування серед кадетів та юніорів. У третій змагальний день європейської першості Вікторія Коротченко, Валерія Щепкіна, Анна Суворова та Майя Величко вибороли бронзові нагороди серед кадетів.

Україна в 1/8 фіналу здолала збірну Азербайджану – 45:25, у чвертьфіналі – Велику Британію (45:25), у півфіналі український квартет поступився команді Італії – 45:29. У боротьбі за третє місце українки перемогли збірну Туреччини – 45:40.